Přínosy plynoucí z používání aplikace Správce IT

Aplikace Správce IT pomáhá těm z vás, kteří potřebují vytvářet a pravidelně udržovat důkladnou a přehlednou evidenci IT majetku.

Jaké má přesně funkce a jakým způsobem vám tento přehled pomáhá udržovat, aby byla vaše práce a orientace ve firemním IT majetku jednodušší?

Nejenže díky aplikaci Správce IT ušetříte spoustu drahocenného času a peněz, ale současně se vyhnete problémům plynoucích z vlastnictví nelegálního SW.

Získáte dokonalý přehled

Správce IT pro vás eviduje nejen veškerý firemní HW, SW a jejich změny, ale také kancelářský majetek (např. telefony, tablety, dataprojektory...) a jejich doklady. Se Správcem IT tak máte jistotu, že vše naleznete přesně v tu chvíli, kdy to potřebujete. Ať už jsou to faktury, předávací protokoly nebo např. SW licence.

Ušetříte si spoustu času a práce

Ke všemu vám totiž stačí jen pár kliknutí. Ať už potřebujete provést inventuru firemního IT majetku nebo vytisknout třeba 200 předávacích protokolů, ... vše máte za chvíli hotové.

Vyřešíte včas kritické události

Aplikace vám poskytne důležité strategické informace pro plánování a rozvoj IT a zcela automaticky vás upozorní na blížící se revize, končící záruky, atp.

Snížíte velikost ICT nákladů

Díky detailnímu a automatizovanému přehledu o HW a SW vybavení firmy máte vždy po ruce důležité informace, které vám pomohou snížit investiční a provozní náklady ve vaší firmě.

Vyhnete se užívání nelegálního SW

Díky rozsáhlé databázi SW vzorů aplikací pro vás Správce IT provede přesnou identifikaci nalezeného SW, poskytne vám informaci, zda k němu potřebujete licenci a případně vás na chybějící licence či jejich končící platnosti včas upozorní.

Jak Správce IT vypadá?