Komu je Správce IT určen?

Aplikace Správce IT je určena pro vedení společnosti, vedoucí manažery IT, pracovníky správy SW a HW nebo finanční auditory.

Aplikace usnadňuje a zkvalitňuje práci všem, kteří potřebují mít přehled nejen o IT majetku v organizaci. Správce IT eviduje SW i HW vybavení společnosti, ale také ostatní majetek jako: mobilní telefony, tablety, knihy a další kancelářské vybavení. Tento software je tím pravým pomocníkem všude tam, kde je potřeba pravidelně vytvářet audit majetku.

Co vám Správce IT přinese?

Předávacích protokolů a faktur je hodně, jsou uloženy na různých místech a navíc u různých lidí. Bylo by skvělé mít ve všem pořádek a přehled, že ano?

Správce IT uchovává data bezpečně, systematicky a na jednom místě – informace se neduplikují, ani neztrácejí a najdete je přesně tam, kde je očekáváte. Aplikace vám přinese optimalizaci investic do IT vybavení a ochranu před užíváním nelegálního software.

Jak Spráce IT funguje?

  • Data se sbírají z počítačů připojených k síti a shromažďují se na centrálním počítači.
  • Sběr probíhá pomocí skenovací utility vzdáleně nebo ručně na jednotlivých stanicích.
  • Výsledná data se zpracují a přidělí se jednotlivým nalezeným počítačům v aplikaci.
  • Rozsáhlá databáze aplikací software umožňuje přesně identifikovat nalezený software a správně určit podmínky licenčního ujednání.
  • Tento systém shromažďování dat lze nastavit v pravidelném intervalu a data jsou proto vždy aktuální.

Jak Správce IT vypadá?